אודות

במסגרת האתר אנו ננסה להביא חומר מסוכם רלוונטי, עדכני בשפה ברורה וקלה להבנה ונקודות למחשבה לפני ביצוע ההחלטה, האם לשמור או לא לשמור את הדם הטבורי ולהאיר את הנושא מהיבטים שונים של שמירת הדם הטבורי (יתרונות, אך גם חסרונות), ננסה לתת את התמונה השלמה, ולא רק את התוכן השיווקי של אותם בנקי הדם הטבוריים הפרטיים.

ברצוננו להדגיש כי האתר אינו בבעלות בנקי הדם הטבורים או ממומן על ידם.

במסגרת האתר אנו מאפשר לגולשים המעוניינים בשימור דם טבורי באופן פרטי לקבל הצעות מחיר והטבות מחברות הדם הטבורי, זאת על ידי השארת פרטים בטופס המיועד לכך באתר. צעד זה בא כדי להקל על יצירת קשר עם הבנקים השונים. תמורת הפניית גולשים אנו מקבל תמורה כספית המאפשרת את פעילות האתר.

האמור באתר אינו מהווה בשום צורה שהיא המלצה, הכוונה או הנעה לכל פעולה. האמור לעיל, מהווה סקירה כללית ובלתי מלאה של הנושא. כמו כן, ברצוננו להבהיר, כי אין אנו מוסמכים לתת ייעוץ בנושא.

נשמח לקבל מכם הקוראים היזון חוזר, רעיונות לנושאים לחקירה ובדיקה, שמות של מומחים, שמות של אנשים שביצעו השתלת תאי גזע בהצלחה וכן כל רעיון אחר.

שאיפתנו כי עם הקוראים המתעניינים, יחד נצליח לעזור לכל אותם אלפי הורים המתלבטים בסוגיה זו.

בברכה

צוות האתר

דם טבורי – המדריך להורים.

מאת: איתן
מאת: איתן 08/07/2019 18:49
קרא עוד
"התרשמנו שהאתר מכיל מידע מהימן ומקיף אודות הפרוצדורה עצמה והשירותים השונים. המידע עזר לנו לבחור בשירות המתאים ביותר עבורנו והשימור בוצע בהצלחה."
מאת: צביה לקטוש
מאת: צביה לקטוש 07/07/2019 14:36
קרא עוד
"אתר מקסים ומושקע. עונה על כל השאלות והתהיות לגבי שימור דם טבורי. יישר כח.!"
מאת: אורטל מאור
מאת: אורטל מאור 29/11/2017 13:47
קרא עוד
"אתר מעולה, מסביר בצורה נוחה, ברורה ומפורטת על כל התהליך !"
מאת: נורית
מאת: נורית 06/07/2017 12:03
קרא עוד
"סוף סוף אתר לא אינטרסנטי בנושא. ועוד אחד שמאגד מידע רב כל כך ממקורות שונים. תודה!"
	מאת: מירית נסימי
מאת: מירית נסימי 28/06/2017 12:38
קרא עוד
"האתר מאורגן בצורה ברורה ומזמן מידע שעזר לי להגיע לחברות הרצויות"
מאת: יוליה גונטמכר
מאת: יוליה גונטמכר 14/06/2016 16:18
קרא עוד
"קודם כל תודה רבה על האתר. האתר מרכז במקום אחד את כל המידע הנדרש: את מהות הפרוצדורה, את היתרונות והחסרונות של שימור דם תבורי, את הטיפים לבחירת החברה שאיתם כדאי לעשות את השימור ואת הדרכים להוזלת העלות. היה לי חשוב לקרוא את המידע ולא רק לשמוע את החלקים הנבחרים בטלפון בזמן השיחה עם נציג של אחד החברות. עדיין לא בחרתי בחברה שאיתה אעשה את זה, אז אם יש טיפים או כוונים אשמח לשמוע. תודה"
מאת: נופרי
מאת: נופרי 21/01/2015 09:46
קרא עוד
"רק רציתי להגיד תודה!! תודה על אתר כל כך חשוב שמרכז את המידע בצורה נוחה ונגישה.:)"
מאת: שרית
מאת: שרית 11/05/2010 19:50
קרא עוד
"שמחתי לעיין בחומר ונראה שהשקעתם המון מחשבה לבאים אחרינו יש עדיין המון התלבטות בעיקר בשל המחיר הגבוה-בעיקר לטעמי שהדבר נעשה יותר בשביל השקט הנפשי ומתוך שאיפה שלא להגיע למצב שכן צריכים חס וחלילה ולכן יש טעם ולנסות ולקבל שוברים עבור דברים שבאמת צריכים לאחר הלידה ולא סתם קופונים של הנחות למוצרים שלא נשתמש"
מאת: גלית
מאת: גלית 11/10/2009 23:03
קרא עוד
"שמחתי לקרוא את הבלוג שכתבת ,ניכר שדי השתדלת להיות אוביקטיבי ואף לסקור יתרונות וחסרונות .תודה על האינפומציה ,ת’אמת לא יודעת מה לעשות שקוראים את החסרונות ניתן להבין שחס וחלילה השימוש לא רלבנטי לתינוק עצמו אלא מקסימום לבני המישפחה (ברמת התאמה של 25%)וגם זה לא בטוח כי יתכן והתאים חולים …מצד שני מרגישה שזאת הזדמנות חד פעמית לחשוב על “ביטוח כלשהו לעתיד ” שלאחר הלידה לא אוכל לבצע כי זה ההריון האחרון ,מה דעתך ? מה לעשות ?"
מאת: הדר
מאת: הדר 08/10/2009 20:42
קרא עוד
"שלום אריאל לאחר שיחתנו הטלפונית היום המשכתי לחשוב על הנושא של שמור הדם התבורי. כל הזמן ניתנה לי תחושה חד פעמיות של השימור בזמן הלידה אך לאחר חשיבה נוספת ולאחר השיחה שלנו הבנתי שלא מדובר בהשתלה עצמית אלה בתרומה לבני המישפחה. דבר שיכול לקרות בכל זמן עלידי פעולה יותר מורכבת כואבת או יקרה אבל ממש לא חד פעמית. עדיין היתי שמחה לקבל כיוון יותר ברור לגבי שם של חברה שעונה לפי דעתך על כמה שיותר פרמטרים חשובים. בתודה מראש הדר"
מאת: נטלי
מאת: נטלי 07/10/2009 08:04
קרא עוד
"אריאל, כל הכבוד על האתר המושקע"

אתר טבורי עזר לכם?
כתבו פידבק על האתר

⇐ האתר אינו מתחייב לפרסם כל חוות דעת אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

אין לייחס למידע המופיע באתר תחליף לעצה רפואית, התייעצות עם רופא או חוות דעת מקצועית. לקריאה על תנאי השימוש באתר.

Scroll to Top

שמירת דם טבורי - קבל/י הצעות

הרשמו עכשיו, חינם וללא התחייבות!