אודות

במסגרת האתר אנו ננסה להביא חומר מסוכם רלוונטי, עדכני בשפה ברורה וקלה להבנה ונקודות למחשבה לפני ביצוע ההחלטה, האם לשמור או לא לשמור את הדם הטבורי ולהאיר את הנושא מהיבטים שונים של שמירת הדם הטבורי (יתרונות, אך גם חסרונות), ננסה לתת את התמונה השלמה, ולא רק את התוכן השיווקי של אותם בנקי הדם הטבוריים הפרטיים.

ברצוננו להדגיש כי האתר אינו בבעלות בנקי הדם הטבורים או ממומן על ידם.

במסגרת האתר אנו מאפשר לגולשים המעוניינים בשימור דם טבורי באופן פרטי לקבל הצעות מחיר והטבות מחברות הדם הטבורי, זאת על ידי השארת פרטים בטופס המיועד לכך באתר. צעד זה בא כדי להקל על יצירת קשר עם הבנקים השונים. תמורת הפנית גולשים אנו מקבל תמורה כספית המאפשרת את פעילות האתר.

האמור באתר אינו מהווה בשום צורה שהיא המלצה, הכוונה או הנעה לכל פעולה. האמור לעיל, מהווה סקירה כללית ובלתי מלאה של הנושא. כמו כן, ברצוננו להבהיר, כי אין אנו מוסמכים לתת ייעוץ בנושא.

נשמח לקבל מכם הקוראים היזון חוזר, רעיונות לנושאים לחקירה ובדיקה, שמות של מומחים, שמות של אנשים שביצעו השתלת תאי גזע בהצלחה וכן כל רעיון אחר.

שאיפתנו כי עם הקוראים המתעניינים, יחד נצליח לעזור לכל אותם אלפי הורים המתלבטים בסוגיה זו.

בברכה

צוות האתר

דם טבורי – המדריך להורים.


 

  תגובות/ המלצות/ חוות דעת

מאת: איתן 08/07/2019 18:49

"התרשמנו שהאתר מכיל מידע מהימן ומקיף אודות הפרוצדורה עצמה והשירותים השונים. המידע עזר לנו לבחור בשירות המתאים ביותר עבורנו והשימור בוצע בהצלחה."

מאת: צביה לקטוש 07/07/2019 14:36

"אתר מקסים ומושקע. עונה על כל השאלות והתהיות לגבי שימור דם טבורי. יישר כח.!"

מאת: אורטל מאור 29/11/2017 13:47

"אתר מעולה, מסביר בצורה נוחה, ברורה ומפורטת על כל התהליך !"

מאת: נורית 06/07/2017 12:03

"סוף סוף אתר לא אינטרסנטי בנושא. ועוד אחד שמאגד מידע רב כל כך ממקורות שונים. תודה!"

מאת: מירית נסימי 28/06/2017 12:38

"האתר מאורגן בצורה ברורה ומזמן מידע שעזר לי להגיע לחברות הרצויות"

מאת: יוליה גונטמכר 14/06/2016 16:18

"קודם כל תודה רבה על האתר. האתר מרכז במקום אחד את כל המידע הנדרש: את מהות הפרוצדורה, את היתרונות והחסרונות של שימור דם תבורי, את הטיפים לבחירת החברה שאיתם כדאי לעשות את השימור ואת הדרכים להוזלת העלות. היה לי חשוב לקרוא את המידע ולא רק לשמוע את החלקים הנבחרים בטלפון בזמן השיחה עם נציג של אחד החברות. עדיין לא בחרתי בחברה שאיתה אעשה את זה, אז אם יש טיפים או כוונים אשמח לשמוע. תודה"

מאת: נופרי 21/01/2015 09:46

"רק רציתי להגיד תודה!! תודה על אתר כל כך חשוב שמרכז את המידע בצורה נוחה ונגישה.:)"

מאת: שרית 11/05/2010 19:50

"שמחתי לעיין בחומר ונראה שהשקעתם המון מחשבה לבאים אחרינו יש עדיין המון התלבטות בעיקר בשל המחיר הגבוה-בעיקר לטעמי שהדבר נעשה יותר בשביל השקט הנפשי ומתוך שאיפה שלא להגיע למצב שכן צריכים חס וחלילה ולכן יש טעם ולנסות ולקבל שוברים עבור דברים שבאמת צריכים לאחר הלידה ולא סתם קופונים של הנחות למוצרים שלא נשתמש"

מאת: גלית 11/10/2009 23:03

"שמחתי לקרוא את הבלוג שכתבת ,ניכר שדי השתדלת להיות אוביקטיבי ואף לסקור יתרונות וחסרונות .תודה על האינפומציה ,ת’אמת לא יודעת מה לעשות שקוראים את החסרונות ניתן להבין שחס וחלילה השימוש לא רלבנטי לתינוק עצמו אלא מקסימום לבני המישפחה (ברמת התאמה של 25%)וגם זה לא בטוח כי יתכן והתאים חולים …מצד שני מרגישה שזאת הזדמנות חד פעמית לחשוב על “ביטוח כלשהו לעתיד ” שלאחר הלידה לא אוכל לבצע כי זה ההריון האחרון ,מה דעתך ? מה לעשות ?"

מאת: הדר 08/10/2009 20:42

"שלום אריאל לאחר שיחתנו הטלפונית היום המשכתי לחשוב על הנושא של שמור הדם התבורי. כל הזמן ניתנה לי תחושה חד פעמיות של השימור בזמן הלידה אך לאחר חשיבה נוספת ולאחר השיחה שלנו הבנתי שלא מדובר בהשתלה עצמית אלה בתרומה לבני המישפחה. דבר שיכול לקרות בכל זמן עלידי פעולה יותר מורכבת כואבת או יקרה אבל ממש לא חד פעמית. עדיין היתי שמחה לקבל כיוון יותר ברור לגבי שם של חברה שעונה לפי דעתך על כמה שיותר פרמטרים חשובים. בתודה מראש הדר"

מאת: נטלי 07/10/2009 08:04

"אריאל, כל הכבוד על האתר המושקע"

כתבו פידבק על האתר וקבלו קופון זוגי חינם

אתר דם טבורי עזר לכם?

כתבו פידבק על אתר זה וקבלו מהאתר קופון
זוגי לקפה ומאפה ברשת קפה קפה - חינם.

ראו למטה

שם:
אימייל:
כתבו תגובה:

⇐ הקופון ניתן למימוש בסניפי רשת קפה קפה בלבד. תוקף הקופון הינו ל - 3 חודשים.

⇐נא וודאו כי כתובת האימייל שלכם נכונה. לכתובת זו ישלח הקופון.

⇐ האתר אינו מתחייב לפרסם כל תגובה ו/או לשלוח קופון זה אלא לפי שיקול דעתו הבלעדי.

השאירי תגובה:

התגובות סגורות.